Ana Sayfa Hakkımızda İletişim beyantur hac umre bursa beyantur hac umre bursa

Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti

Dışarıdan gelen konuklarınızı size yakışır bir şekilde karşılayarak, gidecekleri noktalara ulaştırmak için İstanbul Havalimanı Transfer hizmeti veren firmamız, otel transferi ve her türlü transfer hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Büyük seminer toplantıları, fuar organizasyonları, kongre toplantıları için ülkemize gelecek olan konuklarınızı, havaalanında sizin adınıza karşılıyor, eşyalarını araçlarımıza ona zahmet vermeden taşıyoruz, emniyetli ve kaliteli bir yolculuk yaparak gideceği yere ulaştırıyor ve yine eşyalarını tarafımızdan yerine taşıyarak yolculuklarını tamamlamalarını sağlıyoruz.


Bunun yanı sıra bireysel İstanbul Airport Transferi ve Protokol transferi hizmetlerini de sunan firmamız, transferi istenen şahısların bagaj durumlarına göre uygun araç hizmeti sunuyoruz. Son sistem ve modern araçlarla donatılmış araç filomuz; araba, vip araba, minibüs, vip minibüs ve otobüs araç seçenekleri ile size en uygun olan İstanbul Havalimanı transfer işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İster havaalanına götürme hizmeti, isterse hava limanından karşılama işlemi olsun, tam zamanında ve güvenli bir şekilde orada olmanızı sağlayan firmamız, Ekonomik İstanbul Havaalanı transferi hizmetinin yanı sıra, güvenli, güler yüzlü ve sorunsuz bir yolculuğu da size garanti etmektedir.


Firmamız, işinde uzman ve alanında deneyimli şoförler ile çalışmakta ve size konforlu bir transfer yolculuğu için her ayrıntıyı sağlamaktadır. Hizmet içi eğitimden geçmiş, yabancı dil bilen, prezantabl görünümlü şoförlerimiz ile bakımları, temizliği ve sigortası yapılmış araçlarımız, istek yapılan saatten en az on beş dakika önce yanınızda olarak, gerekli son dakika işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır.


Beyan TUR VIP Araç


Türkiye BURSA Vip Araç Kiralama
Türkiye BURSA Vip Araç Kiralama
Türkiye BURSA Vip Araç Kiralama

Beyan TUR MINIVAN Araç


Türkiye BURSA Minivan Araç Kiralama
Türkiye BURSA Minivan Araç Kiralama

Beyan TUR STANDART Araç


Türkiye BURSA Minivan Araç Kiralama
Türkiye BURSA Minivan Araç Kiralama

HİZMETLERİMİZ

BEYANTUR

GÜNCEL TURLARIMIZ INSTAGRAM SAYFAMIZDA