Ana Sayfa Hakkımızda İletişim beyantur hac umre bursa beyantur hac umre bursa

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tek kişilik (Single) oda fiyatı. (Sng oda talep edenler için program fiyatına + …. $ eklenir. )

Uçuşlarda kişi başı 30 Kg yük hakkı olup, fazla kilo ücretleri.

Yurt dışı çıkış fonu(harcı),15 TL.

Uçak biletleri kesildikten sonra yapılan bilet değişiklerinde ortaya çıkan bilet değişiklik bedelleri( Uçak biletleri uçuş tarihinden en az 7 gün önce kesilir).

Otellerde oda buzdolabından kullanılan içeceklerden, yemeklerde alınan ekstra içecekler ve odanızdan yapacağınız yurt dışı telefon görüşmelerinden bu ve benzeri yapılan ekstra masraflar ücretlere dâhil değildir.

Özel sağlık sigortası isteğe bağlı olup fiyatlara dâhil değildir.

Grup veya kafilenin kendi istekleri ile yapılacak olan 4 – 5 . umreler – özel çevre ziyaretleri vb. şahsi minibüs ve taksi ücretleri.

Havayolları, oteller ve diğer birimlerde olabilecek fiyat artışları programa yansıtılır.

Bireysel transferler ve özel araç transferleri fiyatlara dahil değildir.

Öğle yemeği ücretleri.

Pasaport çıkartma masrafları.

İptal ve İade Koşulları

Programa katılımın iptal edilmesi durumunda şirket merkezine biran önce bildirilmelidir.

Uçuş tarihine 18 günden az kalan süre içerisinde yapılan iptallerde 200 $ kesinti yapılır.

Uçuş tarihine 12 günden az kalan süre içersinde yapılan iptallerde 500 $ kesinti yapılır.

Uçuş tarihine 7 günden az kalan süre içerisinde yapılan iptallerde yapılan tüm masraflar alınır.

İade işlemi umrecinin şirket merkezine göndereceği dilekçe ile başlar,dilekçede; ücretin iade edileceği kişinin Adı Soyadı IBAN numarası ve hangi bankanın EURO, TL,DOLAR hesabı olduğu bildirilmeli, iadesi yapılacak umrecilerin ayrı ayrı imzalarının bulunması gerekmektedir

Elden nakit olarak iade yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gereken Önemli Notlar

Gidiş ve dönüşlerde eşyaların kaybolması durumunda ve uçakların hava veya benzeri durumlarda yapmış oldukları rötarlardan havayolu sorumlu olup, şirketimiz gerekli ilgiyi gösterecektir. Havaalanından ayrılmadan kayıp eşya için havayolu şirketine tutanak hazırlattırılmalıdır.

Sağlık Hizmetleri Umre mevsiminde Suudi Arabistan’daki Devlet Hastanelerinde Umrecilere ücretsiz olarak verilmektedir. Yalnız misafirlerimizin devamlı kullandıkları ilaçlar var ise yanlarında götürmeleri gerekmektedir. Özel hastane ve poliklinik hizmetleri ücretlidir. Umrecilerimiz tarafından ödenecektir.

Otel konaklamalarda uçağımız gece dahi olsa otele giriş gündüz saat 16:00 olarak kabul edilir. Gece uçuş gerçekleştirilmiş olup gece veya sabah otele giriş yapılsa bile 1 önceki gece konaklamaya dâhildir. Otellerden çıkışımız ise 12:00’dir.

Şirketimizden kaynaklamayan sebeplerden dolayı aynı otel mümkün olmadığı durumlarda emsal otellerde konaklama yaptırılacaktır

Güncel Turlar

BEYANTUR

GÜNCEL TURLARIMIZ INSTAGRAM SAYFAMIZDA