Hakkımızda

Beyan Turizm Hac Ve Umre Organizasyonu Olarak 2010 Yılından Beri Hac & Umre Üzerinde Edindiğimiz Tecrübeler İle Sizlere Hizmet Etmeye Hazırız.

Öncelikle Biz Hacı Ve Umreci Adaylarımızın Allah’ın Birer Misafiri Olduğu Bilinciyle Hareket Etmekteyiz. Onlara Yapılacak Hizmetleri Allah’a Yapılan Hizmet Olarak Görür Bu Hassasiyetle Hareket Ederiz.

Bu Nedenle Hacı Ve Umrecilerimize Gerek Seyahat Ve Otel &Konaklamasında Gerekse Rehberlik Ve Günlük Programda 7/24 Hizmet Etmeği Kendimize Görev Biliyoruz.

Hizmet Kalitesi

Günlük Sohbetlerimizde,

Hac &Umrenin Ortaya Gelişiyle Alakalı Olarak; İhram Nedir? Mikat Nedir? Mikata Niçin Gidilir? Arefe Nedir? Müzdelife Nedir? Mina Nedir? Hz İbrahim Kimdir?
Nerede Doğmuştur? Nemrut’la Olan Mücadelesi Nedir Ve Niçindir? Filistin’e Hicreti, Hz.Hacer Ve Hz İsmail’in Mekke Vadisi’ne Bırakılması, Sefa Ve Merve Meydana Gelişi, Hz İsmail’in Kurban Edilişi, Kâbe’nin İnşası, İbrahim Aleyhisselam’ın İnsanları Kâbe’ye Davet Etmesi İçin Görevlendirilmesi,

Hz Resulullah (Sav.) Ve Ashabı Neler Yaşamış Onların Çektikleri Sıkıntılar Ve Acılar Nelerdir? Müslüman Kimdir? İslam Ne Emrediyor? Biz Buralara Ne İçin Geldik? Mahiyetinde Günlük Programlar Düzenlenerek Tekbirlerle Tahlillerle İlahiler İle Ve Dualarla Dolu Dolu Bir Manevi İklimin Olduğu İbrahim-i Veya İsmail-i Bir Hac & Umrenin Tadını Almaya Davet Ediyoruz.

Yılların Tecrübe Birikimi

Bilindiği Üzere Hac & Umrenin Üç Ana Unsuru Vardır;

Birinci Unsur Seyahattir;

Seyahatin Umreci Ve Yolcularımızın Bulunmuş Olduğu İl Veya Yakın İllerdeki Havalimanlarından Direk Mekke Veya Medine’ye İntikalleri, Mekke &Medine Havalimanından Son Model Otobüslerle Umrelerin, Mekke &Medine Ziyaretlerinin Ve Mekke Medine İntikallerinin Yapılması Ve Tekrar Dönüş Havaalanı İntikaline Kadar Tamamlanmasıdır.

İkincisi Unsur Otel   & Konaklamadır;

Otellerimizin Temiz Ve Lüks Olması, 3 Öğün Türk Usulü Lezzetli Yemekler Sunulması Ve Hareme Yakın Olması İkinci Unsurun En Önemli Başlıklarıdır.

Üçüncüsü Rehberlik Ve Manevi Programdır;

Gerek Ziyaretlere Giderken Gerekse Yatsı Ve Akşam Namazları Arası Peygamber Efendimizin Evinin Önünde Yukarıda Sıralanmış Olan Konularla Alakalı Bilgilendirme Vaaz İrşad Çalışmalarının 40-45 Dakikaya Aşmayacak Şekilde Periyodik Olarak Devam Etmesidir.

Akşam Sohbetlerinde Hacı &Umrecilerin Hal/Hatırları Sorulması, İstek Ve Önerilerinin Dinlenmesi, Sıkıntıları Varsa Giderilmesidir.
Yine Ziyaretlere Gidilme Esnasında Konuların Ve Gidilen Yerlerin Tarihi, Siyer Ve Günümüze İndirgeyerek Günümüzün Müslümanları İle Olan Alakasını Ve Bugünkü Durumumuzu İzahatları Yapılmasıdır. Tekbirlerle, Telbiyelerle Ve İlahilerle Coşkulu Bir Şekilde Allah’ın Misafirlerine Hizmet Edilmesidir.

Bu Üç Ana Unsurdan Oluşan Hizmet Şekli Bizim Kırmızı Çizgimizdir. Tecrübeli Kadromuzla Bu Organizasyonla Sizlere Hizmet Etmekten Şeref Ve Mutluluk Duyarız…

Whatsapp'tan Yazın
Selamun aleyküm,
aklınıza takılanları bize yazabilirsiniz.